Розпорядження про скликання другого пленарного засідання чергової 35 сесії 8 скликання

Дата: 12.12.2022 15:28

Закарпатська область

Мукачівський район

Івановецького сільського голови

12 грудня 2022 року                       с. Іванівці                                      № 216/02-04

Про скликання другого пленарного засідання чергової 35 сесії

Івановецької сільської ради VIII скликання

На підставі статей 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Івановецької сільської ради VIII скликання,  скликати 22 грудня 2022 року друге пленарне засідання чергової тридцять п'ятої сесії Івановецької сільської ради VIII скликання з наступним порядком денним:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Івановецької сільської ради за 9 місяців 2022 року.
  2. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Івановецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  3. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин Івановецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки (зі змінами від 24 лютого 2022 року).
  4. Про  внесення змін до Програми «Благоустрій Івановецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами від 24 лютого, 07 червня, 23 червня, 04 серпня, 25 серпня, 11 жовтня, 10 листопада 2022 року).
  5. Про внесення змін до Програми забезпечення громадян (жителів Івановецької територіальної громади), які страждають  на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування на 2022-2024 рр (зі змінами).
  6. Про внесення змін до Програми забезпечення лікування нефрологічних хворих та медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами жителів Івановецької територіальної громади на 2022-2024 рр (зі змінами).
  7. Про внесення змін до Програми медичного забезпечення соціально- вразливих категорій населення Івановецької територіальної громади на 2022-2024 рр (зі змінами).
  8. Про внесення змін до Програми по використанню коштів на інші програми, заклади та заходи у сфері охорони здоров’я на 2021-2023 рр. (зі змінами від 20 січня, 03 лютого, 02 травня, 21 червня, 11 жовтня 2022 року).
  9. Про внесення змін до Програми забезпечення  мобілізаційної підготовки, призову на строкову військову службу, за контрактом та в резерві, військово-патріотичного виховання населення Івановецької СТГ Мукачівського району Закарпатської області  на 2022-2023 рік»  (зі змінами від 21 червня, 04 серпня 2022 року).
  10. Про внесення змін до Програми «Турбота на 2022-2024 роки» (зі змінами від 24 лютого, 07 березня, 22 березня, 19 квітня, 02 травня, 25 серпня, 11 жовтня, 20 жовтня 2022 року).
  11. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.
  12. Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих під час безпосередньої участі у бойових діях, забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування військової агресії російської федерації проти України.
  13. Про затвердження структури та штатної чисельності КНП «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Івановецької сільської ради».
  14. Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Івановецької сільської ради».
  15. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Івановецької сільської територіальної громади на 2023-2024 рік.
  16. Про оплату праці сільського голови Івановецької сільської ради у 2023 році.
  17. Про  співробітництво територіальних громад.
  18. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв та комунальних послуг для апарату виконавчого комітету Івановецької сільської ради та її виконавчих органів і підпорядкованих їм закладів бюджетної сфери у фізичних обсягах на 2023 рік.
  19. Про бюджет  Івановецької сільської територіальної громади на 2023 рік.
  20. Роботу другого пленарного засідання 35 сесії Івановецької сільської ради VIII скликання розпочати 22 грудня 2022 року о 15:00 годині київського часу в приміщенні адмінбудинку Івановецької сільської ради.
  21. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                        Михайло МИШКУЛИНЕЦЬ