ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 21.11.2022 10:10

Фото без опису18 листопада 2022 року на базі Лохівського закладу загальної середньої освіти імені Юрія Герца відбувся ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсному  випробуванні взяли участь 25 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради. Це представники Бобовищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Клячанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца, Івановецької гімназії, Копиновецької гімназії, Стародавидківської початкової школи, Жуківської початкової школи.

Метою  конкурсу  є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Конкурс був ініційований понад 20 років тому видатним громадським діячем і меценатом із Канади Петром Яциком. Сьогодні у співпраці Міністерства освіти і науки України та Ліги українських меценатів здійснюється реалізація цього суспільно значущого заходу для учнівської та студентської молоді, який популяризує українську мову в усьому світі.

Нехай участь у конкурсі стане для учасників, учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Івановецької громади, сходинкою до самовдосконалення  та майбутніх перемог.

Результати ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика можна переглянути за покликанням:PDF