Другий етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

Дата: 14.11.2022 09:58

Фото без опису11 листопада 2022 року на базі Бобовищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап XІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів ЗЗСО Івановецької сільської ради.

Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм, явищем великим і вічним в історії нашої держави.

Для нашого народу — «Кобзар» не просто настільна книга. Це святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть через десятки років після їх написання.

Молодь ще зі школи вивчає багатогранну творчість видатного українського митця.

А з 2010 року, дванадцятий рік поспіль проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.

Результати конкурсу можна переглянути за покликанням:PDF