Отримано 32 сучасних комп'ютерів на базі ОС Chrome для закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради

Дата: 04.11.2022 14:15

Фото без описуДва заклади  Івановецької сільської ради отримали нові сучасні комп'ютери на базі операційної системи Chrome:  Лохівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Ю.Герца та Бобовищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Зазначимо, Chromebook чудово підходить для ефективної організації освітнього процесу у закладі. Це новий тип комп’ютера, який допомагає швидше та легше виконувати різноманітні завдання. Працює він на базі операційної системи з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google і кількома рівнями безпеки.

Забезпечення закладу освіти сучасними цифровими пристроями дозволить кількісно змінити матеріально-технічне забезпечення і покращити якість викладання навчальних предметів.

За допомогою  серії семінарів та онлайн-матеріалів педагоги дізнаються, як використовувати нові пристрої та набір інструментів  Google. Щоб організувати більш продуктивне використання технічних можливостей електронних девайсів, представники компанії  Google проведуть відповідне навчання з учителями.

Така допомога стала можлива завдяки співпраці департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації з Міністерством освіти і науки України, компанією Google та Організацією Об’єднаних  Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

Дякуємо за підтримку  в такий складний для країни час!