Розпорядження про невідкладні заходи для забезпечення енергетичної безпеки України

Дата: 24.10.2022 13:29

Закарпатська область

Мукачівський район

Івановецького сільського голови

24 жовтня 2022 року                       с. Іванівці                                   № 187/02-04

,

Про невідкладні заходи для забезпечення енергетичної безпеки України

Керуючись рішенням ради оборони області від 20.10.2022 № 48, введеного в дію розпорядженням начальника обласної військової адміністрації № 680 від 20.10.2022 року, з метою створення умов для спроможності енергосистеми забезпечувати функціонування об’єктів критичної інфраструктури:

1. Встановити обов’язкове обмеження споживання електричної енергії для суб’єктів господарювання в період з 7:00 до 23:00 години к.ч..
  2. Відключити вуличне освітлення на території Івановецької територіальної громади з 24 жовтня 2022 року терміном до стабілізації ситуації з енергопостачанням у країні.
  3. Рекомендувати фізичним особам обмежити побутове споживання електричної енергії.
  4. Відділу організаційно-кадрової, оборонної та мобілізаційної роботи оприлюднити рішення на офіційному вебсайті громади.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова

Михайло МИШКУЛИНЕЦЬ