До уваги виробників хліба та хлібобулочних виробів!!!

Дата: 05.10.2022 13:40

Для отримання природного газу від постачальника "останньої надії" за ціною 32 000 грн з урахуванням ПДВ за 1 000 куб.метрів газу, просимо суб'єктів господарювання, у яких основний вид діяльності КВЕД - 10.71, подати заповнене звернення споживача (взірець розміщено нижче) разом із витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань до 07 жовтня 2022 року на електронну адресу департаменту агропромислового розвитку для довключення їх у Перелік споживачів, що не належать до категорії побутових споживачів та виконують життєво важливі функції для забезпечення продовольчої безпеки держави.

Дана інформація сформована відповідно до пункту 7 постанови  Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 222 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 року № 489) "Про внесення змін до Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів  у процесі  функціонування ринку природного  газу" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/222-2022-%D0%BF#n10, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.09.2022 № 679 затверджено Перелік споживачів, що не належать до категорії побутових споживачів та виконують життєво важливі функції для забезпечення продовольчої безпеки держави (виробники хліба та хлібобулочних виробів)

https://minagro.gov.ua/npa/pro-zatverdzhennya-pereliku-spozhivachiv-shcho-ne-nalezhat-do-kategoriyi-pobutovih-spozhivachiv-ta-vikonuyut-zhittyevo-vazhlivi- funkciyi-dlya-zabezpechennya-prodovolchoyi-bezpeki-derzhavi-vir .

Закарпатська обласна військова адміністрація

Департамент агропромислового розвитку

(назва суб’єкта господарювання, адреса здійснення діяльності)

ЗВЕРНЕННЯ

Прошу включити (назва суб’єкта господарювання) до переліку споживачів, що не належать до категорії побутових споживачів та виконують життєво важливі функції для забезпечення продовольчої безпеки держави для отримання природного газу від постачальника «останньої надії» за ціною 32 000 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1 000 куб. метрів газу.

Код ЄДРПОУ ______________________

ЕІС – код __________________________

Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  із зазначенням основного виду діяльності (КВЕД - 10.71) додається на ___ арк.

___________________                           _________                        ______________

(назва суб’єкта господарювання)                                       (підпис)                                                           (ПІБ)

(дата)