Рішення про встановлення ставок зі сплати земельного податку на території Івановецької сільської територіальної громади

Дата: 19.07.2021 08:55

ІВАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Чотирнадцята  сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

Від 14 липня 2021 року             с. Іванівці                                         № 388

Про встановлення ставок зі сплати

земельного податку на

території Івановецької сільської

територіальної громади

Відповідно до Податкового кодексу України, ст.64 Бюджетного кодексу України, Закону України Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”, керуючись п.24 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59, ч.1 ст.69 Закону України Про місцеве самоврядування в Украні”  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. 1.Установити на території Івановецької сільської територіальної громади:

1) ставки земельного податку за земельні ділянки, що перебувають у власності платників податку - згідно з додатком 1 до цього рішення;

2) ставки земельного податку за земельні ділянки, що перебувають у постійному користуванні платників податку - згідно з додатком 2 до цього рішення;

3) ставки орендної плати за земельні ділянки - згідно з додатком 3 до цього рішення.

2. Визначити елементи земельного податку  згідно з додатком 4 до цього рішення.

3. Визначити загальні засади встановлення орендної плати за земельні ділянки на території Івановецької сільської територіальної громади - згідно з додатком 5 до цього рішення.

4. Рішення 52 сесії Івановецької сільської ради 7 скликання „Про встановеня  плати за землю на території Івановецької сільської ради№1393 від 30.06.2020 р. із змінами, вважати таким, що втрачає чинність з 01.01.2022р.

5. Дане рішення набирає чинності з дня оприлюднення і вводиться в дію з 01.01.2022 року.

6. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюдення даного рішення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті Івановецької сільської ради    https://gromada.org.ua/gromada/ivanovecka/main/.

7. Направити копії рішення до Мукачівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області для забезпечення відповідно до законодавства постійного контролю за правильністю та своєчасністю надходження до місцевого бюджету податку, а також ведення обліку таких платежів, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету.

8. Рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

9. Додатки № 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів та бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії – Прокопець Руслан Іванович).

В.о.сільського голови                                                             Євген КАЛИНИЧ