Оздоровлення та відпочинок дітей

Дата: 03.08.2022 13:30

Сектор з питань соціального захисту населення Івановецької сільської ради інформує про можливість забезпечення у серні поточного року оздоровленням, відпочинком та дозвіллям на території області дітей ВПО та пільгових категорій за рахунок державного, обласного бюджетів та благодійних  коштів.

Під час дії воєнного стану позачергово оздоровлюються:

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

діти, батьки яких загинули (померли) і смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини;

діти військовослужбовців, які захищають Україну від військової агресії Російської Федерації;

діти із числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також внутрішньо переміщених, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, спричиненого військовою агресією Російської Федерації.

Для вирішення питання про направлення дитини до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування:

заява опікуна (піклувальника) із зазначенням згоди на збір та обробку персональних даних;

копія свідоцтва про народження дитини;

копія документів, що підтверджують статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

форма первинної облікової документації № 079/о „Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку”, затверджена наказом Міністерства охорони здоров?я України від 29 травня 2013 року № 435, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 року за № 990/23522 (далі –  медична довідка за формою 079/о).

2) для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також внутрішньо переміщених, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, спричиненого військовою агресією Російської Федерації:

заява одного з батьків із зазначенням згоди на збір та обробку персональних даних;

копія свідоцтва про народження;

копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

медична довідка за формою 079/о.

3) для дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів                 19-24 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, у тому числі для дітей військовослужбовців, які захищають Україну від військової агресії Російської Федерації:

копія свідоцтва про народження;

копія посвідчення учасника бойових дій батька/матері (або копія довідки чи іншого документа, який підтверджує участь військовослужбовців у захисті України від військової агресії Російської Федерації);

медична довідка за формою 079/о.

4) для дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також діти загиблих (померлих) осіб визначених у частині першій статті 101 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”:

копія свідоцтва про народження;

копія свідоцтва про смерть батька/матері із зазначенням причини смерті;

медична довідка за формою 079/о.

Просимо за необхідності подати заявку на оздоровлення  дітей з підтверджуючими документами  до управління соціального захисту населення Мукачівської районної державної – районної військової адміністрації.