Про роздрібну торгівлю алкогольними напоями

Дата: 23.07.2022 08:27

З 23.07.2022 знято обмеження на роздрібну торгівлю (включаючи заклади ресторанного господарства) алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом, вином та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

Однак, заборонено продаж зазначеної продукції  працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань.

Розпорядження Закарпатської обласної військової адміністрації  та рішення ради оборони області додаються.

закарпатська  обласна державна адміністрація

закарпатська обласна ВІЙСЬКОВА адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22.07.2022                                                 м. Ужгород                                              № 378

Про введення в дію рішення ради оборони області

Відповідно до статті 119 Конституції України, статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 4, 8 і 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, статті 14 Закону України „Про оборону України”, законів України „Про затвердження Указу Президента України ,,Про введення воєнного стану в Україні”, „Про затвердження Указу Президента України ,,Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 ,,Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами), № 68/2022 ,,Про утворення військових адміністрацій”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 року № 181-р „Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від  21 березня 2007 року № 507:

1. Увести в дію рішення ради оборони області від 22 липня 2022 року № 38, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної  адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 05.05.2022 № 168 „ Про введення в дію рішення ради оборони області ”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної державної  адміністрації – начальник обласної військової адміністрації

Віктор МИКИТА

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 38

ради оборони області

22 липня 2022 року

Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України,

захисту безпеки населення та інтересів держави

Заслухавши інформацію із питань порядку денного,  ВИРІШИЛИ:

7. Із 23.07.2022 зняти обмеження на роздрібну торгівлю (включаючи заклади ресторанного господарства) алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом, вином та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

Заборонити продаж зазначеної продукції  працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань.

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації – голова ради оборони області

Віктор МИКИТА

Начальник відділу оборонної роботи апарату обласної військової адміністрації – секретар ради оборони області

Ігор НАУМОВ