Про домашнє насильство не треба мовчати !

Дата: 11.07.2022 11:46

11 липня у залі засідань Івановецької сільської ради відбулося засідання Координаційної ради з питань забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми.  Ленюська Н.В. – завідувачка сектору з питань захисту населення Івановецької сільської ради ознайомила членів координаційної ради ознайомилися з Положениям про Координаційну раду Івановецької сільської ради з питань забезпечення координації дій, міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми.

На засіданні також обговорювали питання:

• Про організацію інформаційно-просвітницьких заходів з підвищення рівня обізнаності населення про ознаки торгівлі людьми з  нагоди відзначення Всеукраїнського дня протидії торгівлі людьми (30 липня );
  • Про ефективну взаємодію структурних підрозділів та підпорядкованих закладів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству..

Призначено уповноважених осіб щодо прийому та реєстрації заяв, повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам:

• Калинич Євгена Юрійовича, секретаря виконавчого комітету Івановецької сільської ради
  • Москаль Володимира Івановича, старосту Жуківського старостинського округу
  • Штима Світлану Михайлівну, старосту Лохівського старостинського округу
  • Мишкулинець Павла Івановича, старосту Бобовищенського старостинського округу
  • Граб Віктора Івановича, старосту Копиновецького старостинського округу

Координатор з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми на території Івановецької сільської ради Мишкулинець Михайло Михайлович, сільського голова наголосив на важливості даного питання.

Присутні наголосили на неохідності більшої обізнаності мешканців громади, в тому числі дітей, про способи захисту від насильницьких дій .

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ПРО ДОПОМОГУ

НАЦІОНАЛЬНА  «ГАРЯЧА  ЛІНІЯ» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми (безкоштовно, цілодобово, анонімно) :

116 123 (з мобільного)

0 800 500 335 (зі стаціонарного)

РЕГІОНАЛЬНА  «ГАРЯЧА  ЛІНІЯ» з питань попередження домашнього насильства та дискримінації за ознаками статі

066 915 72 00