Онлайн-нарада на платформі ZOOM

Дата: 17.02.2022 11:43

Фото без опису16 лютого 2022 року відбулася онлайн-нарада на платформі ZOOM  за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольги Тулюк, керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради. Нараду розпочато з привітання до всіх керівників закладів освіти з Днем Єднання.

Під час наради було обговорено важливі питання, а саме:

1. Про вдосконалення антитерористичного захисту закладів освіти Івановецької сільської ради та реагування на можливі терористичні загрози у 2021/2022 навчальному році.
  2. Про організацію харчування у закладах освіти Івановецької сільської ради.
  3. Про онлайн-семінари для керівників та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.
  4. Про проведення уроку з медіаграмотності (методичні рекомендації МОН щодо проведення уроку з медіаграмотності у школі).
  5. Про ознайомлення з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 5 клас НУШ.
  6. Про подання до відділу освіти витягу з протоколу засідання педагогічної ради  про визначення претендентів на нагородження нагородження золотою та срібною медалями, свідоцтво з відзнакою.

У результаті обговорення ухвалено конкретні завдання та рекомендації з кожного питання.