Діти і здорове харчування

Дата: 03.02.2022 09:48

Фото без опису01 лютого 2022 року відбулася онлайн-нарада на платформі ZOOM керівників закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольги Тулюк. Головне питання, яке обговорювали – забезпечення здорового і якісного харчування у закладах дошкільної освіти. У нараді взяла участь представник постачальника продуктів харчування на 2022 рік п. Ірина. Обговорювали питання забезпечення якісними продуктами харчування,  порядок замовлення та списання продуктів харчування.

Під час наради було обговорено також важливі  питання, а саме:

• Про дотримання карантинних заходів, температурного режиму, санітарно-гігієнічних умов утримання дітей та особливості роботи закладів освіти в умовах карантину.
  • Про план роботи атестаційної комісії ІІ рівня Івановецької сільської ради у 2021-2022 навчальному році та терміни подання характеристик.
  • Про дотримання лімітів  споживання енергоносіїв закладами дошкільної  освіти Івановецької сільської ради.

За наслідками наради, керівникам було надано ряд рекомендацій та доручень.

НУМО. Навичка здорового способу життя

Діти і здорове харчування: п’ять порад для батьків