З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 10:14

Фото без описуЩиро та  сердечно  вітаємо  всіх жителів Івановецької територіальної громади  з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє. Саме ці людські постулати сприятимуть життєвим успіхам в Новому році, а Різдво Христове наповнить серце любов'ю, надією та вірою!

Бажаємо всім міцного здоров, добробуту, творчої наснаги та плідної праці в ім розквіту нашої громади.

Нехай 2022 рік принесе нам стільки радості, скільки днів у році,  щоб кожен день дарував нам усмішку та частинку добра,  і  все, що ми планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими один до одного!

Хай всі добрі справи розпочинаються з Божого благословення та  сприяють  успішній реалізації бажаних  результатів.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З найкращими вітаннями та побажаннями,

сільський голова та колектив Івановецької сільської ради!