Профілактична бесіда спрямована на запобігання вчиненню правопорушень неповнолітніми у Лохівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Ю.Герца

Дата: 17.12.2021 10:07

16 грудня до Лохівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені  Ю.Герца  за ініціативи Служби у справах дітей Івановецької сільської ради, спільно з працівниками та начальником сектору ювенальної превенції поліції Мукачева Мариною  Ільтьо , проведено  профілактичну бесіду спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень неповнолітніми , наголошено про відповідальність щодо куріння та вживання алкоголю неповнолітніми, та їх наслідки. Роз’яснено про відповідальність за порушення законодавства,  та з якого віку неповнолітні особи підлягають адміністративній та кримінальній відповідальності.

Під час зустрічі  учні старших класів Лохівської  ЗЗСО  ім. Ю.Герца мали змогу почути відповіді на ті запитання правової  тематики, які їх цікавлять.