21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Дата: 08.11.2021 18:32

Фото без опису9 листопада 2021 року з 10.00 до 11.00 години в Україні відбудеться 21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови — 9 листопада. Цього року текст радіодиктанту напише і прочитає в ефірі письменник Юрій Андрухович.

Радіодиктант транслюватимуть наживо:

- «Українське радіо»,

- радіо «Культура»,

- телеканал «UA: Перший»,

- Youtube-канал «UA: Перший»,

- Facebook-сторінка «Суспільного мовлення».

Учасники мають добу для того, щоб надіслати в режимі онлайн готовий текст диктанту на перевірку. Для цього необхідно:

- зробити фото або скан тексту і відправити його на електронну пошту rd@ukr.radio;

- або відправити через електронну форму, яка з'явиться на сайті ukr.radio 9 листопада.

Також можна надіслати паперовий лист з диктантом за адресою м. Київ, вул.Хрещатик 26, 01001.

Текст диктанту оприлюднять на сайті «Українського радіо» 11 листопада об 11:00 годині.