Вітання з Днем знань

Дата: 31.08.2021 21:49

Фото без описуДорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас із прекрасним вересневим святом першого дзвоника - Днем знань!

Усім, хто в цей День прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам  —  ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам'яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки - життя.

Дорогі колеги! Хай у добрі та злагоді розпочнеться новий навчальний рік, який запалить жагу знань, принесе світло й радість, нові здобутки. Бажаємо Вам професійного зростання та вдячних й талановитих учнів.

Шановні батьки! Щиро дякуємо, що довірили нам своїх дітей. І хочемо, щоб Ви завжди відчували за них радість та гордість!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!