Розширена серпнева нарада керівників закладів освіти Івановецької територіальної громади

Дата: 30.08.2021 16:21

30 серпня 2021 року відбулася розширена серпнева нарада керівників закладів освіти Івановецької територіальної громади під головуванням в.о.сільського голови Івановецької сільської ради Калинича Є.Ю., за участю начальника відділу, освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради, директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи  закладів загальної середньої,  директорів закладів дошкільної освіти та старост старостинських округів Івановецької сільської ради. «Про  стан розвитку освіти Івановецької територіальної громади та завдання на 2021-2022 навчальний рік» інформувала Ольга Тулюк – начальник відділу, відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.

На розширеній нараді було обговорено ряд актуальних питань  стану розвитку освіти Івановецької територіальної громади, зокрема, про створення безбар’єрного простору та організація роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, про розвиток мережі закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради; про  організацію харчування дітей у закладах загальної середньої, дошкільної освіти, про використання сучасних технологій навчання, про забезпечення учнів якісною освітою, про впровадження у роботу закладів загальної середньої освіти громади  інформаційно-комунікаційного середовища «Єдина школа», про заходи  щодо діджиталізації освіти, про протиепідемічні заходи у ЗО, про стан фінансування ЗЗСО та ЗДО Івановецької сільської ради та ряд інших важливих питань.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Вітаємо всіх із початком нового навчального року.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків, злагоди та миру в нашій державі. Нехай 2021/2022 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень та особистих звершень, а життя виставляє

лише гарні оцінки!