Вітаємо Вас з Днем Незалежності України!

Дата: 22.08.2021 10:40

Шановні жителі Івановецької об'єднаної територіальної громади!
Щиро вітаємо Вас з Днем Незалежності України!

Закарпаття — це той  край, де ми народилися. Це наші мальовничі села які об'єднані у одну єдину потужну Івановецьку територіальну громаду.
Щасливі ми, що живемо на такій чудовій  землі.
День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень .  І де б ми не були, завжди відчуваємо поклик срібної землі, хвилюємося аж до сліз, зачувши рідне слово, душевну молитву та зворушливу пісню.

Тож  від усього серця, зичимо усім Вам, дорогі земляки, у ці святкові дні примножувати  традиції та блага нашої землі. Нехай Ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

З нагоди цього прекрасного свята, ми підготували для Вас відео-роботу про нашу неймовірну Івановецьку ОТГ. Бажаємо Вам приємного перегляду. Бажаємо бадьорості духу, добробуту і щастя. Нехай Господь береже всіх нас!

Ми щиро запрошуємо Вас приєднатися до святкування 30-річчя Незалежності України.

Місце проведення: стадіон с. Іванівці

Початок о 16:00