Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2021 12:02

Фото без описуЩороку 1 червня в усьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей.

Цей день – це важливе свято й для дорослих. Воно нагадує суспільству, що кожна дитина має право бути щасливою, мати якісне навчання та цікаве хобі.

Свято встановлене в 1949 році в Парижі за рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Проблема опіки над дітьми особливо гостро розглядалася на тлі тотального зубожіння населення, голоду та епідемій, які прийшли на зміну двом світовим війнам.

В Україні День захисту дітей відзначається з 1998 року. З нагоди свята організовують безліч заходів, покликаних на розвиток дітей, та просто заради веселощів.

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти - це ангели. Збережімо наших діток від всіх негараздів.