Онлайн-форуму «Доступ до освіти в територіальних громадах за часів обмежень через Covid-19. Складнощі та передові практики»

Дата: 17.05.2021 10:04

Фото без опису14 травня 2021 року працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради взяли участь в онлайн-форумі «Доступ до освіти в територіальних громадах за часів обмежень через Covid-19. Складнощі та передові практики».

Під час онлайн-форуму було презентовано:

• досвід громад в організації та наданні освітніх послуг під час карантинних обмежень, пов'язаних з Covid-19;
  • рекомендації щодо забезпечення якісних освітніх послуг у громадах, особливо для учнів шкіл, що проживають у віддалених населених пунктах та в сім’ях з низькими доходами;
  • історії успіху від голів територіальних громад для вирішення проблем у галузі освіти під час обмежень, пов'язаних з Covid-19;

Програма U-LEAD з Європою разом із Центром соціальних експертиз імені Юрія Саєнка, Інститут соціології НАН України, провели дослідження процесів організації та забезпечення освіти в контексті пандемії COVID-19 у територіальних громадах. Крім того, була проаналізована освітня політика на національному рівні, і сформовані рекомендації для місцевого та національного рівня, які дозволять покращити доступ до освіти в громадах.

Разом з тим під час онлайн-форуму відбулась панельна дискусія та обмін досвідом між експертами та представниками територіальних громад.