Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Стародавидківської початкової школи

Дата: 05.05.2021 13:46

Фото без описуУ Івановецькій сільській раді 05 травня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Стародавидківської початкової школи.

Конкурсний відбір передбачав проведення перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р та перевірки професійних компетентностей, що відбувався шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, а також публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидата на посаду керівника (директора) Стародавидківської початкової школи.

На посаду претендував один  кандидат - Віщак Наталія Степанівна, директор Стародавидківської початкової школи Івановецької сільської ради.

Конкурсна комісія  визначила переможця конкурсу на посаду керівника закладу освіти та прийняла рішення - порушити клопотання перед в.о. сільського голови щодо призначення на посаду керівника (директора) Стародавидківської початкової школи шляхом укладення строкового трудового договору (контракту) терміном на два роки.

Віщак Наталія Степанівна визнана  переможцем даного конкурсу.

Щиро вітаємо Наталію Степанівну та бажаємо успіхів, натхнення, сил, енергії та добрих результаті праці.

Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника Стародавидківської початкової школи