Щирі вітання з Великоднем!

Дата: 01.05.2021 21:00

Фото без описуШановні батьки! Дорогі вчителі, учні та гості нашого сайту!

Щиро вітаємо вас та ваші родини зі світлим святом  Великодня! Це свято ми усі зустрічаємо з хвилюючим піднесенням, відчуваючи переможну силу очищення у наших душах. У цей день ми, як ніколи, сповнені святої віри у світле майбутнє, мирне небо, безхмарне життя наших дітей, внуків.

Хай Божа милість, взаємна повага та порозуміння допоможуть нам подолати всі перешкоди на тернистій дорозі до  добробуту й гармонії, а щира любов до нашого краю і до ближніх –  об’єднує нас на шляху до процвітання нашої України.

Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудове свято Великодня принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!