Онлайн семінар на тему: «Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами сучасних електронних освітніх ресурсів»

Дата: 28.04.2021 14:55

Фото без опису27 квітня 2021 року керівники закладів загальної середньої освіти Івановецької територіальної громади, учителі початкових класів, працівники відділу освіти Івановецької сільської ради взяли участь у онлайн семінарі на платформі ZOOM  з використанням сучасних електронних освітніх ресурсів, навчальних дидактичних мультимедійних матеріалів в освітньому процесі Нової української школи.

Всі учасники семінару отримали  доступу для тестування електронного засобу навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів КМ МЕДІАED Profi. Навчальний дидактичний мультимедійний  контент  для початкових класів «KM MediaEdProfi» рекомендований для використання у початкових класах  згідно з переліком, затвердженим МОН, і схвалений для використання у закладах освіти Комісією з інформатизації змісту закладів освіти і науки України (Лист 07.06.2018 №221/12-Г-32) та Комісією з педагогіки та методики початкового навчання (Лист 04.09.2019 №22.1/1-Г-923)

Потреба у подібних засобах навчання дуже висока. Учасники онлайн-семінару переконалися, що дидактичний відео-контент навчального призначення необхідний для організації якісного освітнього процесу та рівного доступу до якісної освіти.

Онлайн  ключі та каталоги для тестування електронного засобу навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів КМ МЕДІАEDProfi».

1 клас:

2 клас: