Онлайн-нарада з керівниками закладів освіти «Про Меморандум про співпрацю з Всеукраїнською Асоціацією Міст України»

Дата: 23.04.2021 10:15

Фото без опису22 квітня 2021 року  відділ освіти, культури та спорту Івановецької сільської ради провів онлайн-нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради на якій було обговорено питання щодо реалізації Меморандуму з Всеукраїнською Асоціацією Міст України та Івановецькою територіальною громадою про співробітництво у впровадженні сучасних освітніх технологій та модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти .

Пріоритетними напрямками співпраці у 2021 році є:

• Дошкільна освіта;
  • Нова Українська Школа;
  • Інклюзивна освіта;
  • Предмети природничого-математичного циклу;

Спільна діяльність Сторін буде спрямована на:

• Організацію тематичних семінарів, дискусій,  конференцій;
  • Сприяння розробці та впровадження навчальних та інформаційних програм та курсів, різноманітних проектів, спрямованих на підвищення рівня цифровізації в громадах;
  • Проведення аналітичного дослідження найбільш проблемних питань, що перешкоджають впровадженню цифрових технологій;
  • Координація розробки нормативної бази щодо цифрової трансформації.

Для реалізації даного проєкту визначаються такі напрями співпраці:

- заклади загальної середньої освіти підключаються  до сучасних електронних освітніх ресурсів.

- педагогічні працівники закладів освіти громади приймають участь у семінарах-практикумах, тематичних науково-методичних семінарах, конференціях, конкурсах та ін. в рамках проекту «Інноваційний  прорив».

- громади залучаються до національних та міжнародних проектів, в тому числі грантових.

- організовуються заходи із підвищення кваліфікації вчителів.

Перший етап цифрової трансформації освіти розрахований на 2021 рік полягає у підготовці вчителів до роботи із сучасними електронними освітніми ресурсами й закріплення отриманих умінь та навичок на практиці.

Другий етап передбачає розширення навчальних предметів та збільшення кількості освітян, залучених до проєкту, і організацію просвітницької та навчальної діяльності з батьками, які є справжніми замовниками освітніх послуг. Результатом проекту на кінець 2021 року має стати такий показник: 80% освітян, які беруть участь у реалізації проєкту, пройшли весь курс навчання і регулярно користуються електронними освітніми ресурсами.

Вже 27 квітня 2021 року керівники закладів освіти та вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Івановецької  сільської ради матимуть змогу взяти участь в онлайн семінарі на тему «Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами сучасних електронних освітніх ресурсів» на платформі  ZOOM.

Посилання на ZOOM  конференцію:

Увага! Для безкоштовного підключення вчителів початкової школи Вашої Громади до платформи "КМ МЕДІА ED PROFI" необхідно заповнити  дану таблицю!