Моніторинг якості початкової освіти у Стародавидківській початковій школі

Дата: 22.04.2021 16:57

Фото без опису22 квітня 2021 у Стародавидківській початковій школі Івановецької сільської ради Мукачівського району відбувся моніторинг якості початкової освіти „Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти”.

Моніторинг проведено відповідно до спільного наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації та Івано-франківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.03.2021 №39/22-ОД «Про проведення у закладах освіти Закарпатської області основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти „Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти” у 2021 році» та з метою створення умов для подальшого відслідковування змін, що відбуватимуться в результаті впровадження нового Державного стандарту початкової освіти та нових підходів навчання.

Директор Стародавидківської початкової школи Віщак Н.С.  створила належні умови для проведення дослідження, у тому числі з дотриманням протиепідемічних вимог.