Результати ІІ етапу конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» у 2021 році

Дата: 16.04.2021 08:43

Мама, матуся, матінка, ненька…. Скільки емоцій виникає в кожного, хто почує це слово. Для кожного мати — це джерело знань, натхнення, сили, ніжності, вірності… Їй присвячено тисячі творів, написано мільйони слів і картин. Попри все, кожна дитина має що сказати своїй неньці особисто.

Саме такими яскравими, талановитими були ті, хто виявив бажання  подарувати своїм найдорожчим щире слово чи чудовий малюнок, узявши участь в ІІ етапі конкурсі „Малюнок, вірш, лист до мами” у 2021 році.

З метою привернення уваги громадськості до української родини, формування цілісної особистості, з розвиненим почуттям власної гідності й такої ж поваги до гідності іншої людини, відповідальної за збереження й продовження сімейних культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної й самовідданої берегині звичаїв, традицій, духовності, а також для поглиблення знань учнів з історії та культури Українського народу, виявлення й підтримки обдарованих дітей 15 квітня 2021 року на базі Відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради  було проведено ІІ етапи  конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” у Івановецькій територіальній громаді.

Конкурс проходив відповідно до Примірного положення, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації 02 березня 2021 року №23 «Про проведення обласного конкурсу  «Малюнок, вірш, лист до мами» у 2021 році,  у двох номінаціях: серед учнів 5 – 7 класів (на кращий твір образотворчого мистецтва) та учнів 8 – 10 класів (на кращий літературний твір).

На ІІ етап Конкурсу було представлено 15 учнівських робіт наступних закладів загальної середньої освіти: Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Клячанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лохівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Ю.Герца,  Івановецька гімназія,  Копиновецька гімназія.

Представлені роботи вирізняються оригінальністю виконання, творчістю, глибиною та емоційністю викладу, розмаїттям ідей і думок про образ матері, багатством виражальних образотворчих і словесних засобів.

Ми з радістю оголошуємо результати ІІ етапу конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” у 2021 році:

У номінації на кращий літературний твір («Вірш»,  «Лист»):

• І місце: «Найдорожчий  янгол на землі»  - Готько Н.В., Клячанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце: «Люблю тебе, матусю» - Данашовська І.В., Бобовищенський  заклад загальної середньої освіти ступенів;
  • ІІІ  місце: «Любій матусі» Фехтел.В.Я., Івановецька гімназія.

У номінації на кращий твір образотворчого мистецтва:

• І місце: «Мати – берегиня роду» - Волошин Л. Р., Клячанівський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – «Материнське тепло» - Довгомеля К. Ю., Лохівський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца;
  • ІІІ місце – «Рука допомоги» - Головачко А.В., Бобовищенський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу "Малюнок, вірш, лист до мами" та дякуємо учасникам за участь та підготовку чудових робіт. Ми віримо в блискуче майбутнє юних талантів, і бажаємо їм творчого натхнення та успіхів.

І якщо на те Всевишня воля,

Прихильною хай буде доля

До Тебе і всіх МАТЕРІВ у нашому світі.

Дай їм, Господи, довго ще жити…