Засідання атестаційної комісії ІІ рівня Івановецької сільської ради

Дата: 01.04.2021 14:48

Фото без опису01 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області.

На засіданні розглядали клопотання атестаційних комісій першого рівня про атестацію педагогічних працівників,  які претендують на присвоєння «вищої кваліфікаційної категорії», звання «старший вчитель» та підтвердження «вищої кваліфікаційної категорії», педагогічного звання «старший вчитель», «вчитель-методист».

На засіданні атестаційної комісії обговорювали діяльність педагогічних працівників закладів освіти району у міжатестаційний період, проаналізовано існуючі та потенційні можливості педагогів, результативність їх освітньої діяльності. Панувала атмосфера гласності і відкритості.  Комісія прийняла виважені, об’єктивні рішення відповідно до п. 3.14. Типового положення про атестацію.

Було про атестовано 17 педагогічних працівників - 7 педагогів закладів загальної середньої освіти, 10 вихователів закладів дошкільної освіти та 5 керівників закладів освіти.

Рішенням атестаційної комісії ІІ рівня:

присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 3(трьом) педагогам;

атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 4(чотирьох) педагогів;

присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» 5(п’ятьом) педагогам;

атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» 2(двох) педагогів;

присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 3(трьом) педагогам;

атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст другої категорії» 2(двох) педагогів;

атестовано на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «старший вчитель» 2(двом) педагогам;

атестовано на відповідність раніше встановленому 11 тарифному розряду 1(одного) вихователя закладу дошкільної освіти;

атестовано на відповідність раніше встановленому 9 тарифному розряду 1(одного) музичного керівника закладу дошкільної освіти;

атестовано на відповідність займаній посаді 5(п’ятьох) керівників закладів освіти.

Засідання пройшло злагоджено, з дотриманням основних принципів та вимог атестації.

На засіданні атестаційної  комісії були висловлені пропозиції щодо покращення організації та проведення  навчання  у закладах освіти за дистанційною формою навчання та підвищення якості надання освітніх послуг, набуття педагогами та керівниками нових освітніх компетентносте.

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві.  Сподіваємося, що атестація стане мотивацією фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника.

Бажаємо всім педагогічним працівникам закладів освіти творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення.