МОН планує реалізувати вступ до закладів вищої освіти на порталі «Дія»

Дата: 23.03.2021 14:11

Фото без описуМіністерство освіти і науки планує запустити на  сервісі державних послуг "Дія" функцію для електронного вступу до вищих навчальних закладів.

На порталі "Дія" планується зосередити повний контент щодо електронного вступу й електронного кабінету вступника.

Нещодавно уряд схвалив запуск порталу "Дія. Цифрова освіта". На ньому можна отримати доступ до навчальних матеріалів; освітніх ресурсів; а також інформацію про організації, які можуть надати доступ до цифрової освіти. За результатами проходження модулів можна буде отримати електронний сертифікат. Працювати з порталом можна буде як з комп'ютера, так і зі смартфона. Запуск має відбутися протягом шести місяців. На порталі можна:

• комунікувати в межах порталу;
  • отримувати доступ до навчальних матеріалів, безкоштовної освіти, освітніх ресурсів;
  • перевіряти свої знання після навчання;
  • читати новини та результати досліджень у сфері освіти;
  • отримати інформацію про підприємства, установи, організації, які можуть надати доступ до цифрової освіти;
  • за результатами проходження модулів зможуть отримати електронний сертифікат.

Сьогодні платформа вже має майже 140 тисяч користувачів.