Усі тести ЗНО відбудуться за графіком

Дата: 22.03.2021 16:22

В Українському центрі оцінювання якості освіти запевнили цьогорічних учасників ЗНО та їхніх батьків, що всі тестування в межах основної сесії ЗНО-2021 пройдуть відповідно до затвердженого раніше графіка.

Графік проведення тестів ЗНО у 2021 році

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2021 році.

У 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з хімії, також у травні випускники шкіл складуть тести з іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської) та математики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 15 червня 2021 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

Дата проведення

21 травня (п’ятниця)

Іспанська мова

Німецька мова

Французька мова

25 травня (вівторок)

28 травня (п’ятниця)

01 червня (вівторок)

Українська мова та література

01 червня (вівторок)

04 червня (п’ятниця)

07 червня (понеділок)

10 червня (четвер)

15 червня (вівторок)

Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з усіх предметів відбудеться не пізніше 30 червня 2021 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 29 червня до 16 липня 2021 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 23 липня 2021 року.