Про щотижневий діалог влади і бізнесу

Дата: 31.07.2024 11:00

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.02.2024 № 260 «Про запровадження формату онлайн зустрічей «Діалог влади та бізнесу» Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запровадила щотижневі (щочетверга з 15:00 до 17:00) онлайн зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

На цьому тижні у четвер 01 серпня 2024 року о 15:00 заплановано онлайн зустріч з питань впровадження та організації програм дуальної вищої світи в УжНУ.

Пропонуємо долучитися до участі в онлайн зустрічі суб'єктам господарювання та всім зацікавленим у вищезазначеній темі  за посиланням на Zoom:

Номер наради: 981 5467 3628

Пароль: 306428