Про щотижневий діалог влади та бізнесу

Дата: 17.07.2024 08:30

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.02.2024 № 260 «Про запровадження формату онлайн зустрічей «Діалог влади та бізнесу» Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запровадила щотижневі (щочетверга з 15:00 до 17:00) онлайн зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

На цьому тижні у четвер 18 липня 2024 року о 15:00 заплановано онлайн зустріч з питань порядку бронювання працівників підприємств, установ, організацій.

Пропонуємо зацікавленим представникам бізнесу та фізичним особам – підприємцям  долучитися до онлайн зустрічі за посиланням на Zoom:

Ідентифікатор: 981 5467 3628

Пароль: 306428

Модератор заходу: Тарас ТРИНДЯК - директор департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА

Учасники наради:

1.

Тарас ТРИНДЯК

директор департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА

2.

Віктор ХОДАНИЧ

головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи управління мобілізаційної та оборонної роботи ОВА

Інші учасники (онлайн): представники РДА, територіальних громад, представники підприємств, установ, організацій.

Тема/формат

Спікери

15:00 – 15:30

Про визнання підприємства критично важливим