06 серпня заплановані громадські слухання та обговорення детальних планів території

Дата: 28.06.2024 12:04

Фото без описуІвановецька сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у:

1) проєкті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проєкту документа державного планування "Детальний план території земельних ділянок загальною площею 1,9399 га кадастрові номери: 2122783200:04:003:0304, 2122783200:04:003:0305, які розташовані в урочищі «102» Івановецької територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області з метою зміни цільового призначення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (код КВЦПЗ 01.01) на землі сільськогосподарського призначення «для іншого сільськогосподарського призначення» (код КВЦПЗ 01.13)".

Замовник містобудівної документації — Виконавчий комітет Івановецької сільської ради

Виконавець проєкту детального плану — ГАП Гурин В.П.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку — ФОП Некращук Т.В.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ - відсутня.

2) у проєкті детального плану території земельної ділянки кадастровий номер: 2122783200:02:002:0036, площа 1,2289 га, яка розташована в селі Старе Давидково на території Івановецької територіальної громади в урочищі «Заверть» Мукачівського р-ну, Закарпатської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на землі «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» (12.08)."

Виконавець проєкту детального плану — ГАП Фекете С.С.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку — ФОП Фекете С.С.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ - відсутня.

Ознайомитися із проєктами детальних планів та звітами про стратегічну екологічну оцінку можна в Івановецькій сільській раді: 89622, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Іванівці, вул. Миру, буд. 15, е-mail:ivanivtsi.s-r@meta.ua, тел.: +380997365485.

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 05 серпня 2024 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальна особа:  Бабіля Роман Володимирович

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

06 серпня 2024 року о 14 годині в адмінприміщенні сільської ради за адресою 89622, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Іванівці, вул. Миру, буд.15 відбудуться громадські слухання з презентацією проекту.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Проєкт детального плану території

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ур.Заверть, с. Старе Давидково