Відкриття меморіальної дошки

Дата: 11.10.2023 16:32

Фото без описуЯк шкода тих, кого забрали небеса,
Кого вiйна в безсмертнi списки записала,
Хай згасла свiчка, але пам'ять не згаса,
Бо нас життям вiд смертi захищали

Сьогодні 11 жовтня  у Бобовищенському  ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Івановецької  сільської ради відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки  на честь  загиблого воїна Володимира  Шайна - випускника цієї школи, учасника російсько-української війни, який героїчно загинув, захищаючи нашу землю.

На церемонії відкриття меморіальної дошки були присутні рідні, друзі загиблого, педагоги, учні, представники Мукачівського районного територіального центру комплектування та соціальної політики, голова, старости  і  депутати Івановецької  сільської ради, жителі села, які   висловили велику вдячність родині за  справжнього патріота України, який віддав за неї життя. Право відкрити меморіальну дошку було надано сину героя – Андрію Шайно. Настоятель  храму Собору Пресвятої Богородиці с.Бобовище о. Іван провів поминальний молебень та освятив пам’ятний знак. Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Володимира та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях! Герої не вмирають!