Привітання з Днем знань і початком нового навчального року

Дата: 01.09.2023 09:23

Фото без описуДорогі учні, шановні працівники закладів освіти та батьки!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради від щирого серця вітає вас з справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності - Днем знань!

Знову вересневий ранок повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашої громади розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом.

Це світле і радісне свято для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Хай навчання в школі буде цікавим та захоплюючим, наповненим новими відкриттями, веселими зустрічами та дружніми стосунками.

Особливим та визначальним новий навчальний рік буде для одинадцятикласників. Закладіть міцний фундамент для ваших майбутніх перемог.

Теплі слова вдячності хочеться сказати педагогам. Саме ви допомагаєте вихованцям та школярам осягнути науку, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності та принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність – неодмінні умови успішного навчання.

Незважаючи на реалії сьогодення ми стартуємо... Заради миру, перемоги, українського майбутнього маємо багато працювати, бути єдиними, допомагати один одному, міцно тримати освітянський стрій.

Зичимо вам міцності духу, стійкості та мудрості, взаєморозуміння, задоволення від результатів своєї праці!

Бережіть себе. Слава Україні і нашим Героям-захисникам!

З повагою начальник відділу освіти, культури,

молоді та спорту Івановецької сільської ради                               Наталія ВІЩАК