Про скликання позачергової 34 сесії 8 скликання

Закарпатська область

Мукачівський район

Івановецького сільського голови

09 листопада 2022 року               с. Іванівці                                     № 194/02-04

Про скликання позачергової тридцять четвертої сесії восьмого скликання

Івановецької сільської ради

На підставі статей 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламенту Івановецької сільської ради восьмого скликання,  скликати 10 листопада  2022 року позачергову тридцять четверту сесію  восьмого скликання Івановецької сільської ради  з наступним порядком денним:

1. Про затвердження Програми матеріальної підтримки сімей загиблих під час безпосередньої участі у бойових діях, забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування військової агресії російської федерації проти України.
  2. Про внесення змін до Програми «Соціально-економічного розвитку Івановецької сільської територіальної громади на 2022 рік та основні напрямки розвитку на 2023-2024 роки» (зі змінами від 24 лютого, 07 березня 2022 року).
  3. Про визначення Замовника.
  4. Про внесення змін до Програми «Благоустрій Івановецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами від 24 лютого, 07 червня, 23 червня, 04 серпня, 25 серпня, 11 жовтня 2022 року).
  5. Про внесення змін до бюджету Івановецької сільської територіальної громади на 2022 рік (зі змінами від 03 лютого, 17 лютого, 24 лютого, 09 березня, 11 березня, 23 березня, 27 квітня, 07 червня, 23 червня, 02 липня, 04 серпня, 25 серпня, 27 вересня, 11 жовтня 2022 року).
  6. Про Звернення до Президента України щодо присвоєння вищого ступеня державної відзнаки – звання Герой України (посмертно) Куцину Олегу Івановичу.
  7. Різне (розгляд клопотання старости Бобовищенського старостинського округу стосовно поточного ремонту вулиць сіл Бобовище, Грибівці, Ільківці).
  8. Роботу тридцять четвертої сесії 8 скликання Івановецької сільської ради розпочати 10 листопада 2022 року о 15:00 годині київського часу в приміщенні адмінбудинку Івановецької сільської ради.
  9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                 Михайло МИШКУЛИНЕЦЬ