Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом "За мужність" ІІІ ступеня військовослужбовця Шайно Володимира Васильовича

Дата: 13.10.2022 12:41

Указом Президента України №372 від 26 травня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)  солдата Шайно Володимира Васильовича.

Фото без описуНапередодні Дня захисників і захисниць України у залі Івановецької сільської ради  начальник Мукачівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Євген Пільгуй, начальник групи морально-психічного забезпечення Мукачівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Юрій Щур вручили нагороду сину  полеглого воїна - Андрію Шайно, який навчається у 11 класі Лохівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца. У церемонії вручення нагороди взяли участь сільський голова Михайло Мишкулинець, секретар сільської ради Євген Калинич.

Шайно Володимир Васильович, 1974 року народження, народився у селі Грибівці Мукачівського району Закарпатської області. Загинув 02 травня 2022 року внаслідок бойових дій с. Новоданилівка Запорізьської області.

Герої не вмирають !

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!