Роль територіальних громад у протидії торгівлі людьми

Дата: 11.07.2022 14:36

Інформаційно-просвітницьницький захід - круглий стіл «Роль територіальних громад у протидії торгівлі людьми» організувала та провела  11 липня 2022 року  Ленюська Наталія Василівна, завідувачка сектору з питань захисту населення Івановецької сільської ради за участі Мишкулинця М.М , сільського голови,  Калинича Є.Ю., секретаря сільської ради, старост старостинських округів та керівників структурних підрозділів сільської ради. Захід проведено напередодні Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначаємо 30 липня, адже всі фахівці органів місцевого самоврядування ТГ мають бути добре обізнані з ознаками злочину торгівлі людьми.

Наталія Василівна наголосила, що в Україні створено законодавчу для боротьби з торгівлею людьми, зокрема прийнято Закон України «Про протидію торгівлі людьми», розроблено та затверджено підзаконні нормативно-правові акти у сфері протидії торгівлі людьми, говорила про роль органів місцевого самоврядування в галузі протидії торгівлі людьми: попереджувальній діяльності, виявленні та ідентифікації постраждалих осіб, наданні їм допомоги, про протидію торгівлі людьми в умовах адміністративно-територіальної реформи.

Присутні відзначили, що на сьогодні важливим є участь ТГ в реалізації Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, усвідомлення важливості виявлення постраждалих осіб,

Сподіваємося, що проведення інформаційно-консультативних зустрічей з працівниками територіальних громад, допомога у плануванні і проведенні інформаційних кампаній щодо протидії сучасному рабству, виявлення постраждалих від торгівлі людьми осіб і надання їм допомоги сприятиме підвищенню рівня безпеки людини в нашій громаді.

Торгівля людьми. Основні поняття та види експлуатації