Учні закладів освіти Івановецької громади з позитивними емоціями повернулись додому з табору «Арніка»

Дата: 13.12.2021 10:32

Фото без опису12 грудня 2021 року, учні закладів загальної середньої освіти Івановецької громади, які протягом двох тижнів відпочивали у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка», щасливі та з позитивними емоціями повернулись додому.

Неймовірно швидко пройшли два тижні веселого, цікавого, пізнавального, активного, насиченого різноманітними подіями, майстер-класами, виїзними екскурсіями, розважальними заходами,  життя учнів у таборі «Арніка». Вихованці на диво згуртовано провели свій час дев'ятої відпочинкової зміни. Діти повернулись додому сповнені вражень та позитивних емоцій, дізнавшись багато нового та цікавого про рідний край.

Дуже хочеться побажати нашим учням щохвилини, щодня бути радісними та щасливими, адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Ми вами пишаємось і бажаємо всім добра, любові рідних і близьких вам людей та здійснення всіх ваших мрій!!!