Школярі закладів освіти Івановецької ТГ поїхали на відпочинок у табір «Арніка»

Дата: 29.11.2021 14:18

Фото без описуЗ 29 листопада по 12 грудня 2021 року школярі закладів загальної середньої освіти Івановецької громади проходитимуть оздоровлення у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка».

Кожного дня в оздоровчому таборі, крім освітнього процесу буде організовано різноманітні інформаційно-просвітницькі, виховні, спортивно-масові заходи з вихованцями.

Сподіваємося, що кожен день зміни буде наповнений цікавим змістом та  буде слугувати різносторонньому відпочинку і всебічному розвитку.

Щира подяка супроводжуючим: директору Клячанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гонак С.В., вчителю історії Клячанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Варга О.П., медичній сестрі Копиновецької гімназії Божа А.І. та водію Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца за організовану роботу.

Бажаємо нашим школярам під час оздоровлення добре відпочити, отримати багато позитивних емоцій та зустріти добрих і надійних друзів.