Другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови та географії

Дата: 15.11.2021 11:41

Фото без опису10 та 11  листопада 2021 року на базі Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца відповідно до  наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради від 20.10.2021 року №7-од  «Про проведення І-ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році»  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови та географії, в яких взяли участь учні  8-11 класів Бобовищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца, Івановецької гімназії та Копиновецької гімназії.

Про результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з вище зазначених предметів можна дізнатись на сайті Івановецької сільської ради у розділі «Відділ освіти» (підрозділ «Освіта Івановецької ТГ» / «Олімпіади, конкурси» або за покликанням: https://ivanovecka-gromada.gov.ua/olimpiada-2021-10-43-46-06-11-2021/