Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 08.11.2021 10:53

Фото без опису08 листопада 2021 року  на базі  Лохівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів серед учнів ЗЗСО Івановецької  ТГ.

З 08 листопада по 01 грудня 2021 року учасники та учасниці олімпіад працюватимуть над вирішенням тестових, практичних, проблемних та творчих завдань. У кожного з учасників та учасниць є можливість заявити про себе – довести, що саме він чи вона заслуговує посісти призове місце.

Нехай віра у себе,  у свої здібності не полишає учнів на шляху до перемоги! Бажаємо учасникам та учасницям оптимізму та віри у ввласні знання!

Про результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів можна дізнатись на сайті Івановецької сільської ради у розділі «Відділ освіти» (підрозділ «Освіта Івановецької ТГ» / «Олімпіади, конкурси» або за покликанням: https://ivanovecka-gromada.gov.ua/olimpiada-2021-10-43-46-06-11-2021/