З Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2021 09:09

Фото без описуШановні працівники освіти Івановецької громади! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника освіти.

Це свято достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття і даєте мудрі поради.

Щира подяка, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Хай Ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою Ваших учнів. Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради громади та незалежної України.

З повагою в.о.сільського голови            Євген КАЛИНИЧ