Вакцинація – наш обов’язок

Дата: 07.06.2021 15:40

Фото без опису6 червня 2021 року, у приміщенні Івановецької гімназії було провакциновано 60 працівників освіти Івановецької сільської ради.

Вакцинували працівників освіти вакциною Pfizer-BioNTech проти COVID -19, яку доставили на Закарпаття зранку 4 червня. Серед особливостей вакцини Pfizer умови її зберігання - при температурі щонайменше -70°C.

Щира подяка мобільній бригаді з вакцинації Сovid-19 Клячанівської АЗПСМ: сімейному лікарю Макаренко Марині Василівні, медичним сестрам – Матьковській Тетяні Іванівні, Смужаниця Надії Андріївні та медичним працівникам, які допомагали у організаційних питаннях. Чітка та злагоджена робота медиків додавала доброго настрою всім охочим вакцинуватися. Координувала роботу лікар Теліга-Купець Оксана Ігорівна.

Захистити себе і тих, хто залучений до освітнього процесу - наш обов’язок.