Виконано проекти з вуличного освітлення населених пунктів Івановецької громади

Дата: 18.03.2021 13:53

Виконано проекти з вуличного освітлення населених пунктів Івановецької громади

Освітлення вулиць населених пунктів громади  - важлива складова безпечного та комфортного перебування людини в темні години доби. А  для  нас,  сільського населення,  питання освітлених вулиць особливо актуальне, адже це запорука і безпека водіїв та пішоходів, а також елемент привабливості території.

Рішенням сесії Івановецької сільської ради від 22.12.2020 №32 прийнято програму «Благоустрій» Івановецької сільської територіальної громади на 2021 рік, одним із завдань якої є відновлення освітлення у населених пунктах.

На даний час завершена реалізація цього завдання, а саме, відновлено зовнішнє вуличне освітлення на шести вулицях у селі Жуково (Духновича, Миру, Гагаріна, Садова, Мічуріна, Лесі Українки) та на трьох вулицях у селі Лохово. Прокладено (відновлено) близько 5,2 км кабелів, встановлено 133 сучасних LED-світильників, які споживають мінімальну кількість електроенергії і забезпечують хорошу видимість в темний час доби.

Реалізації даного проекту передувала об`ємна та змістовна робота – це опитування населення громади, обговорення перспективного плану розвитку з громадськістю, та затвердження відповідної Програми.  В результаті були обрані пріоритетні послуги, на 2021 рік, що потребують вдосконалення в селах громади. Одним з перших місць, по важливості, була обрано послуга – вуличне освітлення. Програмою було передбачено ряд заходів, спрямованих на досягнення ключової мети – забезпечити 100% покриття громади мережею вуличного освітлення.

Видатки на реалізацію проекту склали 439 146 гривень за рахунок коштів сільського бюджету.

Наступний крок – забезпечення належного стану доріг комунальної власності та дорожньої інфраструктури.