Коротка історична довідка

Село Іванівці є адміністративним центром сільської територіальної громади, розташоване на правому березі річки Латориця, біля автомобільного шляху міжнародного значення М06 (на ділянці Мукачево -Ужгород, приблизно в 5 км на захід від Мукачево).

Усі населені пункти, що увійшли до територіальної громади, мають давню історію.

Поблизу с.Клячанова, на гребневидному підвищенні, що з заходу примикає до гори Галиш, знайдено багатошарове поселення (епохи неоліту, бронзи, заліза). Тут же в кінці ХІХ столітті засвідчено кургану групу. На плато Пуларське знайдена група курганів, що датована гальштатським часом (приблизно Х-V ст. до н. е.).

В околицях Клячанова в різні часи виявлено шість бронзових скарбів і поодиноких предметів загальною кількістю 243 екземплярів. Бронзові речі датуються добою пізньої бронзи і раннього заліза.

Село Іванівці вперше згадуються у XIII столітті, а вперше його назва була названа в 1333 році. Перша згадка про село Лохово датується 1241 роком. При поході орди Батия у західну Європу, монгольський стан знаходився біля села Бобовище. Тепер назва цієї місцевості «Батиєве поле».

У XIV столітті Іванівці, як і Старе Давидково, Бобовище, Лохово згадуються як села, де займалися вирощуванням винограду. Окрім Іванівців, окрасою громади є с. Бобовище, з його винним підвалом, який розташований під земельним насипом висотою 60 м і загальна протяжність коридорів близько 1 км.

Згадка про село Копинівці є в писемних джерелах другої половини XV століття.

На сьогодні територією Івановецької сільської територіальної громади проходить туристичний велосипедний маршрут № 2102 «ПОДОРОЖ ДО ЩАСЛИВОГО», протяжністю 19 км.