Конкурс "Малюнок, вірш, лист до мами" на тему "Звеличуємо мам, які наближають Перемогу"

Дата: 01.05.2024 10:51

Фото без опису25 квітня 2024 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради проведено ІІ етап Конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» на тему «Звеличуємо мам, які наближають Перемогу».

З метою привернення уваги громадськості до української родини, формування цілісної особистості, з розвиненим почуттям власної гідності, відповідальної за збереження і продовження сімейних культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної і самовідданої берегині звичаїв, традицій, духовності, виявлення й підтримки обдарованих дітей департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації - військової адміністрації проводить у 2024 році обласний конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами».

За підсумками І етапу для участі у ІІ етапі Конкурсу було подано 15 робіт, у тому числі 3 - у номінації «Лист мамі», 2 – у номінації «Вірш мамі» та 10 – у номінації «Малюнок мамі».

Визначено переможців ІІ етапу Конкурсу  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Івановецької сільської ради:

• у номінації на кращий літературний твір (вірш):

ІІ місце: «Мамине свято» - Костюк О.В., Івановецька гімназія;

ІІІ місце: «Мамине благословіння» - Готько К.В., Івановецька гімназія.

• у номінації на кращий літературний твір (лист):

І місце: «Лист до мами» - Касинець І.І., Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце: «Звеличуємо мам, які наближають перемогу» - Курта Н.І., Лохівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца;

ІІІ місце: «Звеличуємо мам, які наближають перемогу» - Тягур Д.І., Лохівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца.

• у номінації на кращий твір образотворчого мистецтва:

І місце: «Яка святиня – мамина любов…» - Шишкіна Б.А., Клячанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце: «Нескорена українська мати» - Глагола Д.В., Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце: «Мати в молитві за щасливу долю» - Тулюк М.О., Івановецька гімназія.

Представлені роботи вирізнялися творчим підходом до висвітлення тематики, глибиною та емоційністю викладу, щирістю висловлених думок, багатством виражальних словесних та образотворчих засобів.

Ще раз, вкотре, ми впевнилися в тому, що наші діти – талановиті, розумні, щирі та дуже люблять і поважають своїх матерів.

Через свої образотворчі та літературні твори наші здобувачі освіти показали, що образ матері є символом любові, ласки та родинного тепла. Щиро вітаємо наших юних художників, поетів і бажаємо їм ще більше натхнення для нових перемог!

Роботи переможців надіслано для участі у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу.