До уваги підприємців громади

Дата: 06.04.2023 11:21

За повідомленням Закарпатської обласної військової адміністрації 11 квітня 2023 року в м. Ужгород на площі Народна відбудеться патріотична  акція "Паска для воїна", яка була започаткована у 2022 році після повномасштабного вторгнення росії.

Дана акція передбачає подяку та шану для воїнів, які боронять Україну під час свята та не зможуть бути вдома зі своїми родинами.

Від учасників акції очікується передача таких традиційних елементів пасхального кошика, як: Пасха, сухі домашні тістечка, солодощі, масло, сири, ковбаса, м'ясні вироби, сухофрукти, писанки. Наші воїни зрадіють і таким атрибутам як: дитячі малюнки, вишиванки, скатеритини, прапорці та інші різні декоративні вироби.

Просимо підприємців громади долучитися до збору продукції і передати її до 16:00 10 квітня 2023 року.

Координаторами  по збору є сільський голова та старости старостинських округів.